Półka #1

Półka #2

Featured Posts

More Pistons! [1.2.4]

Jest to modyfikacja znacznie urozmaicająca wprowadzone w wersji 1.7 tłoki. Widzieliście mnóstwo możliwości, które dawały te standardowe, także tutaj, na Craftsite. Pomyślcie teraz o możliwościach, które można uzyskać instalując ten mod. More Pistons oferuje 7 nowych rodzajów cylindrów, które znacznie urozmaicają grę. Wydłużone tłoki nie są specjalnie drogie do scraftowania. Żeby otrzymać podwójny tłok, należy wykonać prostą recepturę:
 Postępując analogicznie, żeby otrzymać potrójny tłok, umieszczamy ten podwójny w miejscu, gdzie powyżej widzimy pojedynczy. Podobnie postępujemy z poczwórnym tłokiem. Jeżeli natomiast chcemy zmienić gotowy piston na lepki – postępujemy identycznie jak ze standardowymi:
Modyfikacja oferuje nam, oprócz wydłużanych cylindrów, tłok grawitacyjny! Czyli taki, który wystrzeliwuje wszystkie bloki podatne na grawitacje – piasek, żwir czy też aktywny dynamit – szczególnie to ostatnie może sprawić wiele frajdy w eksperymentowaniu z modem. Można też użyć ich w charakterze pułapek, czy też zabezpieczyć się skutecznie przed mobami.
Mimo że More Pistons nie jest modyfikacją, która miałaby duże znaczenie w grze – zdecydowanie może ona pomóc w tworzeniu nowych mechanizmów, gier czy też map przygodowych w Minecraft. Warto spróbować, chociażby dla dobrej zabawy.
Download