Półka #1

Półka #2

Featured Posts

Kolejne nowe screeny z GTA V

Rockstar Games udostępnił aż trzy nowe zdjęcia z gry GTA V. Pokazują nam one jaki w grze ma prawdopodobnie być transport. Jak widać bo tych screenach na pewno będą tam rowery podobnie jak w GTA San Andreas,piękne samochody co widać na drugim zdjęciu oraz samoloty z wyrzutniami rakiet itp.

22.O8.2012r. - Kolejne screeny!
Na kolejnych screenach widzimy dwie osoby jadące na motorach crossowych (prawdopodobnie Sanchez'ach które był także w poprzednich częściach GTA) prawdopodobnie jest do minigra "Wyścig crossów na jakiejś trasie koło gór. Na kolnym jest Mulholland,Villa i ludzie którzy grają w tenisa (może to być kolejna minigra lub też realna animacja dla ludzi). I dzięki ostatniemu wiemy,że w GTA V powrócą spadochrony znane nam z GTA San Andreas!

24.08.2012r. - Aż cztery nowe screeny

Tym razem Rockstar pokazał nam jak w GTA V będzie wyglądała walka z policją.Pierwsze zdjęcie pokazuje nam radiowóz policyjny ścigający prawdopodobnie człowieka okradającego ciężarówkę. Na drugim widzimy oczywiście prze piękną wode w GTA V :D i Samolot przelatujący nad nią. Na trzecim jest Infernus znany nam z GTA IV którym nasz główny bohater ucieka przed policją. I na czwartym jest walka z policyjnym helikopterem

KLIKNIJ NA ZDJĘCIA ABY JE POWIĘKSZYĆ!